با پخشه دیده شو"

قبل از ثبت نام سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.

پخشه تیمی است متشکل از تولیدکنندگان ایرانی که تمام دغدغه و تعهدشان تولید کالایی با کیفیت است. پخشه بهترین های ایران را با مطالعه بازار های مختلف و سلایق و فرهنگ های متفاوت ایران زمین، گرد هم آورده است تا در سامانه ای جامع برترین های ایران را به مردم عزیز ایران معرفی کند و ساز و کاری اندیشیده است تا مخاطبان هر برند بتوانند به صورت مستقیم و بی واسطه از برند مد نظرشان خرید کنند.

تمامی تولید کننده هایی که محصول با کیفیت ایرانی در زمینه لباس زیر تولید می کنند. ملاک ما کیفیت محصولات شماست نه صرفا سابقه فعالیت شما.

ثبت نام شما در سه مرحله انجام خواهد شد:

۱- شما از طریق فرمی که در انتهای این صفحه است پیش ثبت نام کنید تا اطلاعات و درخواستتان برای ما ارسال شود.

۲-همکاران ما، با بررسی درخواستتان با شما تماس گرفته و اطلاعات بیشتر را به صورت تلفنی ثبت خواهند کرد.

۳- متن قرار داد و شرایط همکاری برایتان ارسال می شود و به محض انعقاد قرار داد، پنل شما در سایت فعال شده و فعالیت برند شما به صورت رسمی در وب سایت پخشه آغاز خواهد شد.

در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت. حداکثر زمان پاسخگویی ۲ ساعت می باشد.

پخشه سامانه ملی است که تحت نظر وزارت صنعت معدن تجارت فعالیت دارد و مرجعی است برای برند ها و تولید کنندگان با کیفیت ایرانی. در واقع شما با ثبت برند در سامانه پخشه وارد جمع برند ها و تولیدکننده های با کیفیت ایرانی خواهید شد و محصولاتتان و برندتان بصورت کاملا رایگان له مردم و خریداران عمده و خرده معرفی خواهد شد. در داخل سامانه صفحه و سایت اختصاصی به خود را خواهید داشت و در هر زمانی، برای نمایش محصولاتتان به مشتری هایتان در دسترس خواهد بود.

علاوه بر تمامی امتیاز هایی که به آن اشاره شد، شما این فرصت را خواهید داشت که در صورت داشتن استاندارد های لازم محصولاتتان را به خارج از کشور نیز صادر بفرمایید.

هیج هزینه ای جهت ثبت برند شما دریافت نخواهد شد. معرفی برند و کالای با کیفیت شما افتخاری برای ماست.

بله. اما در اولین فرصت باید برای ثبت برند اقدام بفرمایید و اگر برند خاصی برای خود تعریف نکرده اید از تیم برندینگ ما، جهت تعریف برند میتوانید با امتیاز های بسیار جذاب استفاده کنید .

ثبت نام

ایمیل*

نام*

نام خانوادگی*

شماره تماس*

آدرس فروشگاه*

تلفن فروشگاه

رمز عبور*

تایید رمز عبور*

پخشه چیست؟

پخشه تیمی است متشکل از تولیدکنندگان ایرانی که تمام دغدغه و تعهدشان تولید کالایی با کیفیت و مناسب است. در واقع پخشه بهترین های هر کسب و کاری را با مطالعه بازار های مختلف و سلایق و فرهنگ های متفاوت ایران زمین، گرد هم آورده است تا شما بی واسطه و مستقیم از بهترین های ایران خرید کنید.

  • ما را دنبال کنید
  • آدرس ما

ایران عزیز، استان تهران، شهر تهران، محله یوسف آباد، نبش خیابان ۳۳ کنار بزرگراه کردستان، برج شهاب، طبقه ۹

  • اعتبار پخشه
logo-samandehi

طراحی شده با عشق در پخشه

بهینه شده توسط گروه خوب get-online