پخشه، سامانه جامع برترین برندهای ایرانی

سامانه پخشه،

پخشه تیمی است متشکل از تولیدکنندگان ایرانی که تمام دغدغه و تعهدشان تولید کالایی با کیفیت و مناسب است. در واقع پخشه بهترین های هر کسب و کاری را با مطالعه بازار های مختلف و سلایق و فرهنگ های متفاوت ایران زمین، گرد هم آورده است.

پخشه بدنبال خریدی امن، مطمئن و به صرفه برای همه دوستانش است.

طراحان

تمام طرح های گرافیکی شما از جمله طرح های تبلیغاتی، طراحی لگو، طراحی کاتالوگ محصولات، طراحی کارت ویزیت، شناسنامه محصولات، طراحی بسته بندی و طراحی فضای اداری و شاپینگ سنتر شما تحت نظر گروه طراحی پخشه انجام خواهد گرفت.

توسعه دهندگان

یکی از برنامه های گروه پخشه توسعه کسب و کار و فعالیت ویژه در برندینگ و مارکتینگ برای تولیدکنندگان ایرانی است.در همین راستا گروهی متمرکز، خلاق، کارآزموده و فارغ التحصیل از برترین دانشگاه های کشور گرد هم آمده اند تا بهترین نتیجه را برای برندهای طرف قرارداد با پخشه به ارمغان آورند.

چرا پخشه؟

پخشه در انتخاب برند ها و محصولات ورودی به این سامانه حساسیت بالایی به خرج می دهد. تمامی برند ها استاندارد های لازم جهت پذیرفته شدن در این سامانه را باید داشته باشند.

بعد از ثبتنام اولیه برند در پخشه، کارشناسان پخشه بالافاصله وارد عمل شده و محصولات تولید کننده، اعتبار تولید کننده و اعتبار برند را بررسی کرده و در صورت کسب استانداردهای مورد نیاز به صورت رسمی با پخشه قرارداد بسته و وارد سامانه شده و با پخشه همکاری می کنند.

نظر همکاران

ابتدای کار که با گروه پخشه آشنا شدیم خودمون قصد راه اندازی سایت رو داشتیم اما خب بخاطر اینکه هیچ پیش زمینه ای در رابطه با کار تجارت الکترونیک نداشتیم کار با گروه پخشه رو امتحان کردیم. پخشه تمام امور مربوط به وبسایت و فروش و طراحی و تبلیغات رو انجام میده و فروش و درگاه رو هم خودش پیگیری میکنه . ما که خیلی خوشحالیم از همکاری با پخشه و بچه های با انرژی که داره.
محسن افزوده
طراح گروه همسان
وقتی از پخشه صحبت می کنیم در ابتدا ممکنه قابلیت های فنی سایت به ذهن برسه، اما در کنار قابلیت های فنی فوق العاده پلتفرم، پخشه رمز موفقیت مهمتری داره و اون هم چیزی نیست جز یک تیم خوب. تیم پخشه در لایه های مختلف با همراهی، دقت نظر و پیشنهادهایی که از سر شناخت و با تلاش برای بهتر شدن ارائه می کنند، همدلی فوق العاده ای با کسب و کار شما دارند که کم نظیره.
parisa mehri
Bra Designer
هر چقدر به مفاهیم بازاریابی دیجیتال مسلط باشیم، وقتی ابزار خوبی در اختیار نداشته باشیم، نمیتوانیم ایده های هیجان انگیزمان را عملی کنیم. پخشه به همراه تیم های جانبی که در ارائه خدمات دارد به ما این فرص را داده است تا بتوانیم در بازار نابسامان این روزها قدم های خوبی برداریم.
امین منشی زاده
بازاریاب گروه تولیدی آذر
ما همیشه دنبال پلتفرمی بودیم که بتونیم با مشتریانمون ارتباط بگیریم. خوشبختانه پخشه این سرویس رو ارائه کرده و برای ما خیلی بهتر از طراحی یک وبسایت شخصی است. هم هزینه تبلیغات و هم کار بر روی خود وبسایت شخصی نیاز به دانش فنی دارد که از این رو از پخشه بابت بوجود آوردن این پلتفرم ممنونم.
علی راسخ
صاحب برند جوراب درنا

پنل مدیریتی بسیار ساده

قدرت بارگزاری بالا

ایمن و امنیت بالا

از طریق شبکه های اجتماعی، با ما در ارتباط باشید

پخشه چیست؟

پخشه تیمی است متشکل از تولیدکنندگان ایرانی که تمام دغدغه و تعهدشان تولید کالایی با کیفیت و مناسب است. در واقع پخشه بهترین های هر کسب و کاری را با مطالعه بازار های مختلف و سلایق و فرهنگ های متفاوت ایران زمین، گرد هم آورده است تا شما بی واسطه و مستقیم از بهترین های ایران خرید کنید.

ایران عزیز، استان تهران، شهر تهران، محله یوسف آباد، نبش خیابان ۳۳ کنار بزرگراه کردستان، برج شهاب، طبقه ۹

logo-samandehi

طراحی شده با عشق در پخشه

بهینه شده توسط گروه خوب get-online